05.11.15

Застосування вазеліну у народній косметології

фото www.calend.ru
Вазелін – мазь без кольору і запаху – необхідна річ у вашій косметичці. І зараз я розповім, чому.Вазелін попереджає і усуває лущення, сухість шкіри. 

Для росту вій. Вазелін може замінити засіб для рості та зміцнення вій. Що для цього треба зробити? Використати пензлик старої туші – на добре очищену нанесіть вазелін і розчісуйте вії. Через пару тижнів вії стануть помітно довшими та міцними. 
Для демакіяжу. Ціни на спеціальні засоби для демакіяжу "кусаються"? Вихід є :) Просто нанесіть шар вазеліну, як крем і змийте речовину теплою водою приблизно через 5 хв. 


Для захисту шкіри. Особливо корисний вазелін для сухого типу шкіри. Особливо взимку. 

Для лікування волосся. Вазелін буде корисним для посічених кінчиків волосся. треба всього лише нанести його на сухі кінчики, щоб вони були менш помітні. До речі, є невеликий секрет: щоб на шкірі під час фарбування волосся не залишалося плям, треба змастити ці ділянки тіла вазеліном. 

Для парфумів. Мало хто знає, але вазелін має чудесну здатність подовжувати аромат парфумів. Перед тим, як нанести на себе аромат, змастіть шкіру за вухами чи на зап’ястях вазеліном – тоді аромат буде відчутним довше.