Перейти до основного вмісту

Працювали без вихідних? Тоді ця маска – для вас!

Трохи молока і меду – і сліди втоми із вашого обличчя помчать геть.

Рецепт боротьби із втомою шкіри обличчя дуже простий, але разом з тим і дуже дієвий. Усе, що потрібно – чайна ложка меду і чайна ложка теплого молока.

У молоці розводимо мед, так, щоб утворилася однорідна маса. Рідину теплою наносимо на чисту шкіру обличчя і шию. Тримаємо до повного висихання - це приблизно 15 хвилин. Потім змиваємо спочатку теплою водою, потім холодною.

Молоко заспокоює шкіру, робить її ніжною та бархатистою, а колір обличчя  рівномірним. А мед здавна вважається дуже корисним продуктом, що володіє цілющими властивостями:
  • Склад меду унікальний, адже він містить безліч мікроелементів: калій, кальцій, бор, алюміній, марганець, залізо, мідь, фосфор та ін;
  • Також вітаміни групи B, С, вітамін А, К, Н і багато інших;
  • Мед має здатність проникати глибоко в пори, чудово живить шкіру, перешкоджаючи випаровуванню вологи, ніж надає особі відчуття свіжості, молодості, зволоженості.
  • Мед здатний, немов губка, поглинати в себе дрібні забруднення шкіри, оскільки він володіє хорошим очищує дією.
  • Ще в список прекрасних здібностей меду можна записати: тонізуючий, в'яжучий, підтягує і протизапальну дію.

Популярні дописи з цього блогу

Дешева аптечна альтернатива дорогим кремам для обличчя

Аптечні креми чудесно рятують від зморшок, а крем від геморою позбавить мішків під очима. 

Супер простий засіб від зморшок під очима

Олія жожоба і мигдальна олія – це все, що потрібно, аби розгладити дрібні зморшки під очима, позбутися темних кіл і слідів втоми.

Рецепти проти зморшок

Старіння шкіри обличчя, як в іншому і усього організму, процес безповоротний. Зупинити його не можливо але уповільнити цілком реально і чим в ранньому віці ви почнете про це піклуватися тим довше будете остоватся молодою і привабливою.