Перейти до основного вмісту

Супер простий засіб від зморшок під очима

Олія жожоба і мигдальна олія – це все, що потрібно, аби розгладити дрібні зморшки під очима, позбутися темних кіл і слідів втоми.


Ціна рятівної пляшечки – до 22 гривень. Не так і багато, враховуючи, що чудодійна хімія, без якої, якщо вірити модним косметологам, не прожити сучасній леді – коштує від кількох сотень.

І я переконана, що ефект від звичайних олійок кращий, аніж від дорогущої косметики.

Вранці і перед сном нанесіть на шкіру обличчя тонкий шар однієї із олійок (я чергую їх через пару днів). Олія жожоба не тільки розгладжує зморшки і змітає геть втому від роботи за компом, а й взагалі поліпшує стан шкіри.

А мигдалева олійка взагалі уповільнює старіння клітин. Тому вважайте, що за пару десятків гривень купили еліксир молодості :)Популярні дописи з цього блогу

Дешева аптечна альтернатива дорогим кремам для обличчя

Аптечні креми чудесно рятують від зморшок, а крем від геморою позбавить мішків під очима. 

Український виробник косметики: тестування продукції фабрики «Ельфа»

Я вирішила зробити цікавий, на мою думку, експеримент: на власному досвіді показати, як працюють українські косметичні продукти, чи дієві.

30 гривень за «реабілітацію» шкіри від вітрянки

В Полтавській області – прямо бум на вітрянку. Хворіють і діти, і дорослі, і ті, хто перехворів раніше, проходять очищення зеленкою вдруге. Утім, про статистику захворювання та все інше ви й з новин знаєте. Вітрянка не оминула і мене, при чому я якраз відношуся до категорії «захворіла вдруге».