Перейти до основного вмісту

Замінити крем для шкіри навколо очей – економно і дієво

В магазинах і через різноманітні каталоги косметичних фірм можна купити безліч засобів догляду за шкірою навколо очей – найніжнішою та найвразливішою частиною обличчя. Ціна – від 20 гривень і більше. Але не завжди ці засоби гарантують якість.


Ідеальний, дешевший, якісніший спосіб догляду – олія жожоба.

В олії жожоба – високий вміст вітаміну E, він стимулює процес регенерації клітин шкіри, продовжуючи її молодість. Вітамін Е – унікальний вітамін, вітамін краси, містить антиоксидант. Також має гарну здатність глибоко проникати в клітини шкіри, утворюючи на ній свого роду плівку, яка допомагає утримувати вологу, перешкоджаючи сухості і лущенню шкіри.

Олія жожоба просто незамінний засіб догляду за шкірою навколо очей. Олійка допомагає розгладити так звані "гусячі лапки", зморшки під очима, добре живить і зволожує шкіру.

жожоба. фото silamasel.ru
Ця олійка, яка коштує всього приблизно 16 гривень у аптеках, здатна в буквальному сенсі творити чудеса, і я в цьому особисто переконалася.

Аромаолія створює в шарах епідермісу вологу плівку, перешкоджає лущенню шкіри, позбавляє від сухості. Алергії не може бути ніякої – цей природний засіб підходить для будь-якого типу шкіри. Але перш за все, це ідеальний засіб для догляду за сухою, тонкою, надчутливою шкірою.

Олійку жожоба можна використовувати чистим способом, тобто не змішуючи з іншими олійками. Увечері і вранці змащуй шкіру навколо очей легесеньким шаром олійки, вбиваючи її подушечками пальців. А можна й поєднувати жожоба з іншим маслом – використовуй олійку персикових, виноградних, абрикосових кісточок. Результат можна відчути і побачити уже після кількох разів використання!


Популярні дописи з цього блогу

Дешева аптечна альтернатива дорогим кремам для обличчя

Аптечні креми чудесно рятують від зморшок, а крем від геморою позбавить мішків під очима. 

Супер простий засіб від зморшок під очима

Олія жожоба і мигдальна олія – це все, що потрібно, аби розгладити дрібні зморшки під очима, позбутися темних кіл і слідів втоми.

Рецепти проти зморшок

Старіння шкіри обличчя, як в іншому і усього організму, процес безповоротний. Зупинити його не можливо але уповільнити цілком реально і чим в ранньому віці ви почнете про це піклуватися тим довше будете остоватся молодою і привабливою.