04.08.14

Ніжний скраб з помідорів для чутливої шкіри

Домашня косметика на основі помідорів дуже ефективна. Влітку особливо потрібна. Помідори звільнять шкіру обличчя від зморшок, прищиків, веснянок. Здатність дарувати шкірі здоровий вигляд і м’якість помідор може завдяти тому, що має у своєму складі лікопен – він стимулює виділення колагену і бореться з ознаками передчасного старіння, розгладжує шкіру.


З м’якоті помідорів рожевих сортів я роблю дуже ніжний скраб, він ідеальний для чутливої шкіри, користуюся ним весь сезон помідорів, кілька разів на тиждень.Для приготування скрабу знадобиться:

невеликий рожевий помідор, чайна ложка меду (краще за все брати мед зацукрований), 2-3 краплі аромаолії виноградних кісточок, столова ложка манки.1. М’якоть викласти у окрему мисочку, насінинки можна не видаляти – вони теж виконуватимуть роль скрабу.


2. Розтопити на водяній бані мед. Мед добре зволожує шкіру, живить її.3. Змішати до однорідної маси мед і м’якоть помідора, додати 2-3 каплі олії виноградних кісточок, добре перемішати. Олія виноградних кісточок розгладжує зморшки, знімає втому, відновлює захисну функцію епідермісу.4. У масу додати чайну ложку манки, ще раз ретельно перемішати. Наносити на очищене обличчя. До речі, на шию і руки також можна скрабик такий наносити. Тримати приблизно 10-15 хвилин, поки висохне мед. Змити теплою водою.