Перейти до основного вмісту

Макіяж влітку – основні правила

Ми, жінки, такі створіннячка: завжди хочемо виглядати бездоганно, прекрасно, ловити захоплені погляди і томи компліментів.
Навіть якщо на вулиці неймовірна спека, нам хочеться зробити макіяж неймовірно-притягуючим. А не варто. Час моди на природність. В принципі, мода на природність – це класика. І жінки, які люблять себе, це давно знають.

Ну я нагадаю :)

1. Влітку зведи використання декоративної косметики до мінімуму. Образ "аля-новорічна ялинка" – лише на спеціалізовану вечірку чи особливе побачення. Хоча й в таких випадках влітку є свої нюанси. Помаду заміни на неяскравий, природній, свіжий блиск.

2. Захищай обличчя від сонця. В аптеці можна купити спеціальний крем. А можна зробити ще простіше – просто змащувати шкіру свіжою сметаною. Подвійний ефект: відбілювання і розгладження зморшок!

3. Відмовся від тонального крему. Або хоча б використовують рідкий тон, нанось мінімілізовану дозу, геть непомітну. Якщо ж без декоративної косметики ніяк і нікуди – спробуй в літні місяці замість тонального крему користуватися пудрою. І ефект буде майже такий самий, і до того ж, жирний блиск знищиться.

А взагалі, спробуй відмовитися від косметики хоча б на кілька днів, нехай шкіра подихає атмосферою літа. Лишень про денний крем не забувай!

Будь природною і красивою! :)

Популярні дописи з цього блогу

Дешева аптечна альтернатива дорогим кремам для обличчя

Аптечні креми чудесно рятують від зморшок, а крем від геморою позбавить мішків під очима. 

Супер простий засіб від зморшок під очима

Олія жожоба і мигдальна олія – це все, що потрібно, аби розгладити дрібні зморшки під очима, позбутися темних кіл і слідів втоми.

Рецепти проти зморшок

Старіння шкіри обличчя, як в іншому і усього організму, процес безповоротний. Зупинити його не можливо але уповільнити цілком реально і чим в ранньому віці ви почнете про це піклуватися тим довше будете остоватся молодою і привабливою.