Перейти до основного вмісту

Шоколадно-кавові мандрівки. Старт

Тут буду ділитися враженнями після шоколадно-кавових мандрівок. 

Але спершу - віртуальна мандрівка з присмаком львівської кави. 
Історія кави по-львівськи розпочалася ще за австрійської доби кінця 18 століття, коли у місті почали де-не-де з’являтись цукерні та кав’ярні. Там заможні мешканці міста могли скуштувати і насолодитися цим чорним напоєм та приєднатись до ритуалу з історією понад 500 років. З часу своєї появи, кава ставала все популярнішою у різних колах суспільства, і дуже скоро увесь Львів захворів кавоманією, яку вже, мабуть, неможливо вилікувати. Власники каварень розважали відвідувачів вечірніми концертами, танцями, і саме там можна було почути найсвіжіші та найпікантніші плітки… У кав’ярнях часто збиралась творча молодь Львова, увіковічнюючи  любов до цього напою в своїй творчості. Каві присвячено чимало віршів, пісень і легенд, які лише додають цьому напою містичності. Пройшло чимало часу, а любов до кави не зникла, зробивши Львів кавовою столицею України. Щороку місто тішить усіх любителів кави святом «На каву до Львова»,  де кожен може скуштувати різні сорти цього напою, звареного за суто львівськими, традиційними рецептами, а також кавовими ярмарками та численними виставками на кавову тематику.
Філіжанка львівської кави – це не лише горнятко чорного запашною напою, а й дух самого старого Львова, його душа і гордість, історія та віковічні традиції, які знову і знову оживають з кожним ковтком.
Про каву:
Цукор зробить каву несмачною, якщо забудеш його туди покласти
Народна мудрість
Iснують речі, які варті того, щоб їм зберігати вірність. Наприклад, кава...
Дж. Голсуорсі
Пити каву - думати про життя...
Східна мудрість
Справжня кава повинна бути чорною як ніч, солодкою як гріх, гарячою як кохання і міцною як дружба.
Поціновувач кави


Цікаві факти
Одна чашка кави покращує увагу, продуктивність праці, пам'ять і настрій.
Французький філософ і письменник Вольтер випивав по 50 горнят кави на день і прожив до досить поважного віку – 83 років.
Людвіг Ван Бетховен варив каву завжди тільки з певної кількості кавових зерен - з 64.
Кава є другим світі за обсягом торгівлі товаром після нафти.
Щоденно у світі випивають близько 2, 25 мільярдів горнят кави, що робить цей напій найпопулярнішим у світі.
Кава містить близько 1200 хімічних компонентів, близько 800 з яких – ароматичні домішки, які складають смак цього напою.

Популярні дописи з цього блогу

Дешева аптечна альтернатива дорогим кремам для обличчя

Аптечні креми чудесно рятують від зморшок, а крем від геморою позбавить мішків під очима. 

Супер простий засіб від зморшок під очима

Олія жожоба і мигдальна олія – це все, що потрібно, аби розгладити дрібні зморшки під очима, позбутися темних кіл і слідів втоми.

Рецепти проти зморшок

Старіння шкіри обличчя, як в іншому і усього організму, процес безповоротний. Зупинити його не можливо але уповільнити цілком реально і чим в ранньому віці ви почнете про це піклуватися тим довше будете остоватся молодою і привабливою.